X
تبلیغات
رایتل

دانلود Beauty Wizard 3.0 نرم افزار ایجاد زیبایی

1389/03/22 ساعت 01:24 ق.ظ

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به سختی تن به ایجاد تغییر و تحول ظاهری در خود می دهد؟ یکی از مشکلاتی بسیاری از افراد هنگام انجام تغییرات زیبایی و ظاهری در چهره خود نگران آن هستند، چگونگی ظاهرشان پس از تغییر و تحول است که ابراز نگرانی قابل توجهی به آن نشان می دهند. یکی از تمایلاتی که در این مواقع همیشه افراد داشته اند این بوده که بتوانند ظاهر خود را قبل ایجاد چنین تغییرات ظاهری تصور نمایند و در صورت امکان ببینند !

Beauty Wizard نرم افزار بسیار جالب و مفیدیست که به افراد امکان ایجاد تغییرات مجازی زیبایی و ارایشی مانند مدل های مختلف مو اعمال رنگ های متنوع آرایشی در اجزا مختلف صورت را به صورت کاملا مجازی به افراد می دهد تا قبل از انجام هر گونه تغییری خود را در آن حالت به صورت مجازی دیده و در صورت تمایل آن را عملی سازند.

اصول کار با نرم افزار بسیار ساده است و تمامی افراد حتی کسانی آشنایی خاصی با رایانه ندارند نیز می توانندبا آن ارتباط برقرار کنند. تنها لازم است که شما عکسی تمام رخ از صورت و چهره خود وارد محیط نرم افزار نمایید و سپس با استفاده از آیتم های مختلف آرایشی موجود شروع به ایجاد تغییرات دلخواه نمایید . نسخه ی 3.0 این نرم افزار آخرن ویرایش عرضه شده از این ابزار جالب می باشد که در ادامه با قابلیت های آن بیشتر آشنا می شویم.

برخی ویژگی های نرم افزار Beauty Wizard 3.0 :

نمایش مدلهای متنوع و بسیار متعدد مو و حالات به روز آن .

رنگ های متنوع و زیبا برای تغییر رنگ مو .

قابلیت افزودن مدل های جدید به نرم افزار.

ایجاد تغییرات رنگ و ... در دیگر اجزای صورت مانند چشم ها و لب

پشتیبانی تصاویر از تمامی فرمتهای رایج مانند BMP, JPG, TIF, PCX, GIF .

و ...


 دانلود کنید نسخه ی 3.0 را با حجم حدود 4.1 مگابایت

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo